Insulina?

Dyskusja w 'Ogólne dyskusje o cukrzycy' rozpoczęta przez użytkownika Kowal, 15 Styczeń 2015.

1. Kowal

Kowal New Member

Docenione treści:
    0
    Nie mogę wyrónać cukrzycy, mam duże skoki, ale lekarz nie chce przepisać mi insuliny. Powinien mi dać insuline?

2. Rych

Rych New Member

Docenione treści:
    0
    Ja choruję od 15 lat, 3 lata temu doktor przepisal mi insuline i jest lepiej, nie daj sie zbyc. Moja zona mowi powini mi dac insuline duzo wczesnieje, tobym nie mial takich popsutych oczu i bolacych nóg.

3. MariaW

MariaW New Member

Docenione treści:
    0
    Ja jestem na Metforminie, nie chce insuliny i grubym sie człowiek robi po insulinie.

4. Insulin_junkie

Insulin_junkie New Member

Docenione treści:
    1
    Dobrze że macie wybór, co mamy my powiedzieć? Bez insuliny ani rusz ;-)

5. MariaW

MariaW New Member

Docenione treści:
    0
    J współczuje wszystkim cukrzykom z I. Córka znajomej jest chora i jakie tam się cuda wyprawiają, mała nie chce zastrzyków, je co jej nie wolno. Już chyba lepsza II bo człowiek dorosły.

6. Wojas1969

Wojas1969 New Member

Docenione treści:
    0
    Insulina powinna poprawić kontrole glikemii, ale jak już wspomniano, przyczynia się do przybierania na wadze. Ja radziłbym zastosować ścisła dietę, oraz włączyć 30 minutowe spacery.

Ja tak zrobiłem i moja glikemia wróciła do normalnego poziomu. Pamiętajmy, że wszystkie leki mają skutki uboczne.

7. maro

maro New Member

Docenione treści:
    0
    Ja też niedługo chyba przejdę na insulinę, musze poprosić lekarza. Moje cukry skaczą nawet do 300, nic nie jest ich w stanie zbić. Jedna lekarka powiedziała, że mogę mieć nie II a LADA. Jak to zbadać?

Poleć tę stronę