Wiadomości

Catering dla wymagających – bez glutenu, nabiału, laktozy i dla diabetyków – gdzie zamawiać?

Dieta pudełkowa kojarzy nam się głównie z dietą, która ma pomóc zrzucić zbędne kilogramy. To duży błąd, ponieważ catering dietetyczny jest dla każdego, nie tylko dla osób, które chcą schudnąć. Być może potrzebujesz specjalnych posiłków uwzględniających alergie i nietolerancje? A może jesteś świeżo opieczoną mamą? Sprawdź, czy dieta pudełkowa może odmienić również Twoje życie.

Komu sprawdzi się catering dietetyczny? 

Twoja doba jest zbyt krótka? Często jesz w pośpiechu, niezbyt wartościowe jedzenie, bo brakuje czasu na przygotowanie dobrych jakościowo posiłków? Niestety wiele osób ma taki problem. Jesteśmy zabiegani i przeciążeni obowiązkami. Dlaczego więc nie mielibyśmy sobie ułatwiać codzienności, jednocześnie dbając o zdrowie i samopoczucie? Firmy cateringowe wyszły na przeciw osobom najbardziej wymagającym. Diety pudełkowe z dostawą do domu, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego. Obecnie można zamówić catering, który będzie dostosowany idealnie pod nasze preferencje — smakowe, ale też zdrowotne. Dostępne są cateringi bez nabiału, odpowiednie dla diabetyków czy takie bez glutenubez laktozy, a także dla osób, które cierpią na nietolerancje lub alergie pokarmowe. Dokładnie wyliczone kalorie to tylko jeden z plusów diety pudełkowej. 

Zalety cateringu dietetycznego 

Główną zaletą diety pudełkowej jest zaoszczędzony czas, który normalnie musimy spędzić na zrobieniu zakupów i gotowaniu, a także sprzątaniu po przygotowywaniu posiłków. Jeśli jesteś osobą, która odpowiada za gotowanie w domu, to wiesz, że nie trwa to pięć minut. Ponadto posiłki z cateringu są przygotowane tak, aby zapewnić niezbędne składniki odżywcze, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli dobrze się odżywiamy to nasze samopoczucie jest lepsze, jesteśmy bardziej skupieni i łatwiej przyswajamy nowe informacje. Na pewno ma to niesamowicie duży wpływ na nasze życie zawodowe, ale i prywatne. 

Może się wydawać, że catering dietetyczny to spory wydatek. Jednak, gdy policzymy koszt produktów, zużycia prądu i wody, które generuje przyrządzanie posiłków samodzielnie w domu oraz czas, który jest bezcenny, dojdziemy do wniosku, że nie jest to wcale tak kosztowne jak sądziliśmy. Zaoszczędzony czas warto wykorzystać na rozwój osobisty lub pielęgnowanie relacji z najbliższymi. To jest warte każdych pieniędzy. 

Catering dla wymagających — bez glutenu, nabiału, laktozy i dla diabetyków — gdzie zamawiać? 

Zastanawiasz się jaki catering dietetyczny wybrać? Szeroką ofertę diet, dostosowanych indywidualnie do klientów, posiada firma Bodychief. Na stronie bodychief.pl jest aż 21 diet do wyboru. Również takich, dla osób ze szczególnymi preferencjami. Dieta bez glutenubez nabiału czy laktozy, ale także taka dla diabetyków. Jeśli chcesz mieć pod kontrolą to co spożywasz, zaufaj sprawdzonej marce. Aby zapewnić sobie więcej motywacji do działania i masę energii, zacznij od pełnowartościowych posiłków, które są paliwem dla ludzkiego ciała. To działa, przekonaj się.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.