Wiadomości

Ormus – alchemiczna moc minerałów

Holistyczne dbanie o zdrowie wymaga docenienia powiązań między psychiką i fizycznością. Stosowanie sprawdzonych rozwiązań bazujących na mądrości wielu pokoleń jest jednym z elementów zabiegania o swój najwyższy komfort. Ormus to substancja, która wspomaga w odzyskaniu równowagi. Potrafi również wiele więcej!

Co to jest ormus?

Ormus (Orbitally Rearranged Monoatomic Elements) to substancja składająca się z pierwiastków, które występują w stanie jednoatomowym. Zaliczają się do nich m.in. złoto, platyna, iryd, pallad, srebro czy miedź. Ormusy mają postać białego proszku, jednak występują również w formie płynnej lub w żelu. Występują naturalnie w glebie, wodzie, roślinach i organizmach żywych.

Ormusy są często nazywane “eliksirem życia”, ponieważ przypisuje im się wiele właściwości zdrowotnych i energetycznych. Wierzy się, że ormusy wpływają na poprawę funkcjonowania mózgu, układu nerwowego, odpornościowego i hormonalnego. Mają również pozytywny wpływ na procesy regeneracyjne i gojenie się ran.

Ormusy są stosowane w medycynie alternatywnej, w celu leczenia różnych schorzeń, a także w celu poprawy samopoczucia i zwiększenia energii życiowej. Są również stosowane w praktykach duchowych i ezoterycznych, w celu podniesienia wibracji i uzyskania wyższych stanów świadomości.

Jakie są opinie na temat działania ormusów?

Warto pamiętać, że ormusy nie są uznane przez mainstreamową naukę i nie ma wystarczającej ilości badań, które potwierdzałyby ich skuteczność. Ich działanie i wpływ na organizm człowieka pozostają dla lekarzy tematem kontrowersji. Nie zmienia to jednak faktu, że osoby regularnie zażywające ormus deklarują, że nastąpiła spektakularna poprawa ich samopoczucia. Do najczęściej wymienianych zalet zażywania ormusu zalicza się:

 • poprawę koncentracji
 • lepsze zdolności kognitywne
 • większy spokój wewnętrzny i zadowolenie z życia
 • poprawa samoświadomości.

Jeśli interesuje Cię, co do powiedzenia na temat tej niezwykłej substancji mają osoby regularnie ją stosujące, zajrzyj tutaj: opinie Ormus

Jak działa Ormus?

Ormus potrafi zdecydowanie poprawić jakość życia, głównie za sprawą oddziaływania na sferę psychę. Wierzy się, że substancja ta znosi blokady wewnątrz ciała i umysłu: może podwyższać iloraz inteligencji, pomaga zwalczyć lęki i niepokojące myśli. Poprzez zwiększanie świadomości na temat samego siebie, ormus pozwala przejść na wyższy poziom w zrozumieniu własnego potencjału i wykorzystywania go dla dobra swojego i bliskich.

Ormus właściwości:

 • polepszenie wszystkich funkcji organizmu
 • poprawa zdrowia
 • wzmocnienie energii życiowej
 • poprawa jakości snu
 • poprawa funkcjonowania mózgu
 • redukcja stresu
 • poprawa stanu skóry i włosów
 • wzmocnienie układu hormonalnego i poprawa libido

Gdzie kupić Ormus?

Ormusy mogą być produkowane wyłącznie z użyciem specjalistycznej aparatury. Dlatego nie każda firma, deklarująca sprzedaż ormusów, oferuje najwyższej jakości produkty. Najlepiej jest kupować eliksir życia ze sprawdzonego miejsca, takiego jak Ormus sklep

Stosowanie dobrej jakości ormusu przynosi pierwsze efekty już po paru dawkach. Nie ma przeciwwskazań do zażywania ormusu przez długi czas, jednak nie powinny go stosować kobiety w ciąży.