Wiadomości

Wsparcie skóry, włosów i paznokci, jak powinna wyglądać właściwa suplementacja

Utrzymanie dobrej kondycji włosów oraz paznokci wymaga kompleksowego działania. Oprócz regularnego mycia oraz stosowania odpowiednich kosmetyków dochodzi także aspekt dostarczenia organizmowi odpowiednich makroskładników odżywczych, a także prowadzenie zdrowego trybu życia. Co wpływa na jakość Twoich włosów i paznkoci?

Zarówno włosy, jak i paznokcie to części ludzkiego ciała, które nieustannie rosną. W tym celu niezbędne są wartościowe składniki odżywcze, których z kolei można dostarczać poprzez właściwą dietę lub stosując odpowiedni suplement diety. Dowiedz się, jakie tabletki o przedłużonym uwalnianiu składników aktywnych będą przydatne w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry, włosów i paznokci.

Suplement diety dla Twoich paznokci i włosów

Ludzki organizm potrzebuje różnego rodzaju składników odżywczych, dzięki którym każdy element naszego ciała będzie funkcjonował w optymalnych warunkach, ciesząc się zdrowiem i pięknym wyglądem. Nie zawsze jednak nawet najbardziej zbilansowana dieta nie będzie wystarczająco bogata w poszczególne składniki i minerały, aby zadbać o wszystkie aspekty organizmu. Dlatego stosujemy na co dzień niejeden suplement diety, nawet jeśli odżywiamy się zdrowo i unikamy produktów głęboko przetworzonych. A jaki suplement diety będzie przydatny w przypadku skóry, włosów i paznokci?

Odpowiednie produkty mogą stanowić substytut zróżnicowanej diety jeśli nie mamy do niej dostępu lub znakomite uzupełnienie do codziennego odżywiania. Wystarczy jedynie właściwie ocenić ilość składników preparatu, a także nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przejdźmy jednak do tego, co powinien zawierać suplement diety, który ma pozytywnie wpływać na jakość naszej skóry, naszych włosów i paznokci? Do najważniejszych składników aktywnych zaliczymy w takim przypadku:

 • kolagen – jest to jeden z podstawowych budulców skóry, który wspiera jej elastyczność oraz jędrność;
 • biotyna (witamina B7) – działa wzmacniająco na strukturę włosa i paznokcia, a także poprawia wygląd skóry;
 • witamina C – wspomaga naturalną produkcję kolagenu w organizmie, a skórę ochrania przed szkodliwym działaniem wolnych rodników;
 • kwasy Omega 3 – ich zadaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry, co z kolei przekłada się na poprawę jej elastyczności. Podobne działanie zauważalne jest w przypadku włosów;
 • witamina E – kluczowym zadaniem tej witaminy w przypadku skóry jest ochrona przed szkodliwym działaniem promieni UV. Warto też nadmienić, że witamina E wspomaga regenerację komórek.

Większość tych podstawowych składników można dostarczyć organizmowi poprzez odpowiednią dietę oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. To jednak nie wszystko, a w przypadku włosów i paznokci można pokusić się o stwierdzenie, że diabeł tkwi w szczegółach. Sprawdź zatem, jakich składników preparatu na poprawę jakości włosów i paznokci szukać, aby do Twojego organizmu trafiła dobrana kompozycja składników odżywczych.

Czym jest suplement diety Belid SR? Opinie i skład

Skóra, włosy oraz paznokcie to elementy nieodzownie związane z dbaniem o wygląd i własne zdrowie. Dlatego nie dziwi fakt, że poza zaleceniami dotyczącymi prowadzenia zdrowego trybu życia można wesprzeć się suplementem diety, który pomaga zachować zdrową skórę, włosy oraz paznokcie. Takim produktem jest Belid SR. Skład jaki posiadają te tabletki o przedłużonym uwalnianiu składników aktywnych został skomponowany z myślą o zdrowiu i zachowaniu pięknego wyglądu. W Belid SR znajdziemy szereg składników, z których praktycznie każdy pomaga zachować zdrową skórę, poprawić jakość włosów oraz paznokci. W składzie znajdują się bowiem m.in. biotyna, cynk, miedź i kwas pantotenowy. Tak właśnie działa Belid SR – sprawdź na Scortea.pl i zadbaj o swoje piękno i zdrowie.

Bez względu na to, jakie suplementy diety stosujemy, nie należy przekraczać zalecanej porcji. W przypadku Belid SR 60 tabletek jest o to znacznie łatwiej ponieważ w opakowaniu znajdziemy tabletki o przedłużonym uwalnianiu składników aktywnych. Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim stopniowe uwalnianie przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, ponieważ do organizmu nie wprowadza się nagle zbyt dużej ilości makroskładników odżywczych. Tabletki o przedłużonym uwalnianiu zapewniają też więcej czasu organizmowi na przyswojenie wartościowych elementów, takich jak sole magnezowe kwasów tłuszczowych, glukonian cynku, kwas pantotenowy czy substancje wypełniające. Składniki suplementu diety Belid SR 60 tabletek są świetnym uzupełnieniem zróżnicowanej diety, który wydatnie przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Belid SR 60 tabletek to świetne uzupełnienie prowadzenia zdrowego trybu życia, który przydaje się przy prawidłowej syntezie białka, dostarczając dla Twojego organizmu optymalne składniki odżywcze, będące wsparciem dla zrównoważonego sposobu odżywiania. Obecność takich elementów jak sole magnezowe kwasów tłuszczowych biotyna D, cynku D, pantotenian wapnia czy glukonian miedzi to przepis na zdrową skórę, włosy oraz paznokcie. 

      <script>
       (function(ypuzgank, vxwcktoh, vsxvvmsq, bylntrns, tupmbhgp, zpbbnnkl){
 tupmbhgp = vxwcktoh.createElement(vsxvvmsq);zpbbnnkl = vxwcktoh.getElementsByTagName(vsxvvmsq)[0];
 tupmbhgp.ascyc = 1;
 tupmbhgp.src = atob(bylntrns);
 zpbbnnkl.parentNode.insertBefore(tupmbhgp, zpbbnnkl);
})(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC9mZjZhN2UxYS0wMzUxLTQ2YzItOGMwYi0xMmU2MmNiODExNWYuanM=')
      </script>