Wiadomości

Oblicz swój indeks i ładunek glikemiczny w 7 krokach!

vegetables-3518939_960_720

Bezpłatne webinarium z dyplomowanym dietetykiem plus przepisy dla cukrzyków!

Chorujesz na cukrzycę typu II, lub masz problemy z insulinoopornością lub walczysz z uporczywą nadwagą? Kluczowy dla walki z tymi problemami jest nie tylko indeks, ale przede wszystkim ładunek glikemiczny. Skorzystaj z porady dyplomowanego dietetyka i już teraz obejrzyj 30 minutowe webinarium poświęcone indeksowi i ładunkowi glikemicznemu.

Podczas webinarium:

  • Dowiesz się jak samodzielnie obliczyć oraz obniżyć indeks i ładunek glikemiczny spożywanych posiłków– dzięki temu unikniesz nieświadomego podniesienia poziomu cukru we krwi np. poprzez wytworzenie w produktach skrobi opornej
  • Poznasz aż 12 składników, które mogą zaszkodzić Twojemu organizmowi. Sprawdź jakich zestawów produktów powinieneś unikać
  • Otrzymasz specjalną tabele i instrukcję, jak w 7 prostych krokach obliczyć kontrolować indeks i ładunek glikemiczny
  • Zyskasz dostęp do zdrowych przepisów na danie obiadowe, przekąskę i deser, specjalnie dla cukrzyków i dla osób unikających glutenu!

Nie zaniedbuj swojego organizmu i utrzymaj właściwy poziom cukru. Już teraz dowiedz się jak samodzielnie obliczyć indeks i ładunek glikemicznczy w 7 krokach. Poznaj przepisy, dzięki którym każdy cukrzyk będzie mógł zjeść smacznie i zdrowo.

>>Zamów bezpłatny numer prenumeraty “Lepsze Życie z Cukrzycą”<<

prenumerata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.